Biuro Projektowe Arinet
ul. Toszecka 102, Gliwice

tel. 606 72 38 38
biuro@arinet.com.pl

Aktualności

15-09-2023 ENERGETAB 2023 - Podziękowanie W imieniu całej załogi #ARINET 😊 dziękujemy wszystkim naszym Gościom za wspólny udział w 🌞 36. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2023! Był czas na podsumowanie ostatniego roku, rozmowy o nowych interesujących projektach, a także świętowanie 🥂 nagrody ...

Zaufali nam

Zespoły projektowe

Skład zespołów projektowych

Pracą projektantów kieruje mgr inż. Grzegorz Kowalczyk - projektant i właściciel firmy ARINET. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Elektrotechnika w zakresie specjalności: sieci i systemy elektroenergetyczne, członek Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalizacji instalacyjnej, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Posiada 15 lat doświadczenia zawodowego.

W skład zespołów projektowych wchodzą zarówno młodzi, kreatywni pracownicy, którzy dbają o elastyczne zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, jak również doświadczeni projektanci służący swoją wiedzą i odpowiedzialnością w powierzonych pracach. Dysponujemy profesjonalnymi zespołami projektantów, ich działania wspierają specjaliści z zakresu wysokich napięć i uzgodnień terenowych.

Pracę wszystkich projektantów usprawnia dział administracyjno-biurowy, specjalista do spraw poligrafii, urbanista, kosztorysant oraz specjalista m.in. z zakresu strategii i analiz marketingowych.

Dodatkowo współpracujemy z projektantami branż:

  • architektonicznej,
  • drogowej,
  • inżynierii ruchu,
  • sanitarnej.

Wszystko po to, aby kompleksowo prowadzić projekty i prace koncepcyjne, jednocześnie będąc pełnym wsparciem dla wykonawcy i inwestora podczas realizacji inwestycji.

W ramach przygotowania dokumentacji projektowej budowy i przebudowy sieci przesyłowej współpracujemy z projektantami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie linii napowietrznych 220kV i 400kV. Każdorazowo indywidualnie kompletujemy zespół projektowy spośród stałych współpracowników biura.

Copyright © ARINET 2013